Aktualności z budowy

Strona główna

Aktualności

Dowiedz się co słychać na placu budowy

Bądź na bieżąco z naszymi pracami i trzymaj rękę na pulsie, informujemy na bieżąco o postępach prac i ważnych decyzjach budowlanych.

Sty 17
Postęp prac na budowie etapu D - styczeń 2023
Poniżej przedstawiamy aktualne informacje na temat zaawansowania prac w etapie D inwestycji:   Budynek 5.1 – kończymy stan surowy otwarty; jeszcze w tym miesiącu rozpoczynamy montaż więźby dachowej; na piętrach od 0 do 2 trwa montaż okien i stawiamy ścianki działowe.  Budynek 5.2 – zakończony stan surowy otwarty, od przyszłego tygodnia rozpoczniemy wykonywać więźbę dachową; na piętrach od 0 do 2 montaż okien i ścianek działowych oraz prace instalacyjne.  Budynek 6.1 – trwają prace stanu surowego, wykonujemy aktualnie strop na...
Paź 18
19 i 20 października
Uprzejmie informujemy, że nasze biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Starego Dębu będzie zamknięte w dniach 19.10-20.10.2022r. W powyższym terminie kontakt z pracownikami naszej firmy może być utrudniony. Poświęcamy ten czas na integrację oraz edukację. Zapraszamy do kontaktu od piątku 21.10.2022r.
Lip 26
Etap C - pozwolenie na użytkowanie
Z przyjemnością informujemy, że Spółka uzyskała, w deklarowanym terminie, pozwolenie na użytkowanie pięciu budynków, które powstały w ramach etapu C inwestycji Park Leśny Bronowice. Obecnie trwają odbiory mieszkań, podczas których przekazujemy klucze przyszłym mieszkańcom osiedla.
Cze 15
Długi weekend w Biurze Sprzedaży Mieszkań
Uprzejmie informujemy, że w piątek 17 czerwca Biuro Sprzedaży Mieszkań w inwestycji Park Leśny Bronowice będzie zamknięte. Dyżur pełni biuro przy ul. Romanowicza 4, zapraszamy również do kontaktu pod numerem 535 868 838. Wszystkim naszym klientom życzymy udanego długego weekendu!
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy a zagospodarowanie terenu i wygląd budynków mogą ulec zmianom na etapie realizacji projektu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Czytaj więcej » Akceptuje