Aktualności z budowy

Strona główna

Aktualności

Dowiedz się co słychać na placu budowy

Bądź na bieżąco z naszymi pracami i trzymaj rękę na pulsie, informujemy na bieżąco o postępach prac i ważnych decyzjach budowlanych.

Sie 05
Nowe Biuro Sprzedaży
Z przyjemnością informujemy, że nasze Biuro Sprzedaży Mieszkań zostało przeniesone w nowe miejsce na terenie osiedla Park Leśny Bronowice. Zapraszamy na Starego Dębu 54 do lokalu U1 na parterze budynku. Do zobaczenia w nowym biurze!
Lip 21
Postęp prac na budowie - etap C
Przychodzimy z najnowszymi zdjęciami z placu budowy. Jak widać, praca wre! Na pasie zieleni, który przedziela nasze osiedle, możecie znaleźć kamienie, które zostały wydobyte podczas budowy. W ofercie dostępne są jeszcze 3 oraz 4-pokojowe mieszkania od 49 do 84 mkw. Do wyboru z balkonem lub ogródkiem. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży. 
Cze 02
Dzień wolny
Uprzejmie informujemy, że w dniu 4 czerwca Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu z nami w poniedziałek.
Kwi 30
Postęp prac na budowie - etap C
Co nowego słychać na placu budowy (etap C)?  - Kończymy prace żelbetowe,  - rozpoczynamy konstrukcje dachów,  - rozpoczynamy montaż stolarki okiennej,  - ogólne zaawansowanie na poziomie około 30%.  Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży! 
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Czytaj więcej » Akceptuje