Aktualności z budowy

Strona główna

Aktualności

Dowiedz się co słychać na placu budowy

Bądź na bieżąco z naszymi pracami i trzymaj rękę na pulsie, informujemy na bieżąco o postępach prac i ważnych decyzjach budowlanych.

Cze 12
Postęp prac na budowie - czerwiec 2023
W budynku 5.2 rozpoczynamy prace związane z wykonywaniem wylewek. Skończyliśmy wykonywanie instalacji posadzkowych.   W budynku 5.1 zakończone zostały prace dotyczące instalacji posadzkowych. W najbliższym czasie zaczynamy zabudowę poddasza.   W budynku 6.1  skończyliśmy wykonywanie ścianek działowych oraz instalacji elektrycznych i wentylacyjnych w mieszkaniach. Jesteśmy w trakcie wykonywania tynków oraz krycia dachu. Kończymy montaż okien na klatkach schodowych.  
Cze 07
Długi weekend
Uprzejmie informujemy, że w piątek 9 czerwca nasze Biura Sprzedaży Mieszkań będą zamknięte. Wszystkim naszym klientom życzymy udanego długiego weekendu!
Kwi 27
Majówka w Biurze Sprzedaży Mieszkań
Uprzejmie informujemy, że we wtorek 2 maja nasze Biura Sprzedaży Mieszkań będą zamknięte. Wszystkim naszym klientom życzymy udanej Majówki!
Mar 24
Postęp prac na budowie etap D - marzec 2023
Budynek 5.2 - zakończyliśmy krycie dachu, rozpoczęliśmy wykonywanie termoizolacji obiektu. Budynek 5.1 - jesteśmy w trakcie wykonywania obróbek blacharskich lukarn oraz trwają prace tynkarskie. Na obydwu budynkach zostały wykonane ścianki działowe oraz  instalacje elektryczne, w kolejnym etapie będą wykonywane instalacje c.o. i wod.-kan. W kolejnym tygodniu przewidujemy rozpoczęcie wykonywania ścianek działowych na budynku 6.1.  
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy a zagospodarowanie terenu i wygląd budynków mogą ulec zmianom na etapie realizacji projektu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Czytaj więcej » Akceptuje