Aktualności z budowy

Strona główna

Aktualności

Dowiedz się co słychać na placu budowy

Bądź na bieżąco z naszymi pracami i trzymaj rękę na pulsie, informujemy na bieżąco o postępach prac i ważnych decyzjach budowlanych.

Lut 05
Pozwolenie na użytkowanie bud. 6.1
Z radością informujemy, że w dniu 30 stycznia 2024 roku Powiatowy Inspektorat Nadozoru Budowlanego udzielił pozwolenia na użytkowanie budynku 6.1 znajdującego się w etapie D inwestycji Park Leśny Bronowice. Decyzja ta jest już ostateczna. W najbliższych dniach będziemy kontaktowali się z nabywcami mieszkań polożonych w przedmiotowym budynku w celu ustalenia kolejnych kroków zmierzających do przekazania lokali.
Gru 27
Praca Biura Sprzedaży w okresie międzyświątecznym
Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 27-29 grudnia Biuro Sprzedaży Mieszkań przy ul. Starego Dębu będzie nieczynne. Dyżur pełni biuro przy ul. Romanowicza 4. Zapraszamy również do kontektu telefonicznego pod numerem 535 868 838.
Cze 12
Postęp prac na budowie - czerwiec 2023
W budynku 5.2 rozpoczynamy prace związane z wykonywaniem wylewek. Skończyliśmy wykonywanie instalacji posadzkowych.   W budynku 5.1 zakończone zostały prace dotyczące instalacji posadzkowych. W najbliższym czasie zaczynamy zabudowę poddasza.   W budynku 6.1  skończyliśmy wykonywanie ścianek działowych oraz instalacji elektrycznych i wentylacyjnych w mieszkaniach. Jesteśmy w trakcie wykonywania tynków oraz krycia dachu. Kończymy montaż okien na klatkach schodowych.  
Cze 07
Długi weekend
Uprzejmie informujemy, że w piątek 9 czerwca nasze Biura Sprzedaży Mieszkań będą zamknięte. Wszystkim naszym klientom życzymy udanego długiego weekendu!
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy a zagospodarowanie terenu i wygląd budynków mogą ulec zmianom na etapie realizacji projektu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Czytaj więcej » Akceptuje