Aktualności z budowy

Strona główna

Aktualności

Dowiedz się co słychać na placu budowy

Bądź na bieżąco z naszymi pracami i trzymaj rękę na pulsie, informujemy na bieżąco o postępach prac i ważnych decyzjach budowlanych.

Paź 12
Postęp prac na budowie - etap B
Miło nam oznajmić, iż prace przy etapie B zostały wykonane. Jesteśmy w trakcie procedury zmierzającej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. 
Lip 23
Postęp prac na budowie - etap B
Prezentujemy postęp prac w inwestycji Park Leśny Bronowice. Trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz prace przy zagospodarowaniu terenu. Dokonujemy poprawek i prowadzimy prace porządkowe. Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi dostępnymi mieszkaniami tego etapu. 
Lip 09
Etap C już w przedsprzedaży!
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży etapu C inwestycji Park Leśny Bronowice. Oferujemy 107 mieszkań w układach 1-4 pokojowych o metrażach od 32 do 90m2. Zapraszamy do umówienia spotkania w Biurze Sprzedaży i zapoznania się ze szczegółami oferty.
Cze 25
Informacje na temat funkcjonowania Biura Sprzedaży
Szanowni Państwo, informujemy, że spotkania w Biurze Sprzedaży odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami drogą telefoniczną, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. 
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Czytaj więcej » Akceptuje